Про нас

Перукарське приладдя та інструменти для манікюру від SPL – показник надійності та успіху

Кожен працівник індустрії краси знає, що якісні інструменти та аксесуари – це запорука успіху у їхній справі. Адже яким би висококласним професіоналом ти не був, без надійного перукарського чи манікюрного приладдя не зможеш досягти успіху у своїй справі. Саме тому потрібно з великою увагою ставитися до їх вибору та довіряти лише найкращим із найкращих, таким, як SPL!

SPL – німецька торгова марка з виробництва манікюрного та перукарського обладнання. Це успішний і знаменитий бренд, який отримав свою популярність завдяки високоякісним, надійним та довговічним інструментам та аксесуарам для індустрії краси. Ми займаємося інструментами побутового та професійного призначення. Наші товари для салонів краси мають позитивні відгуки від майстрів України та Європи. Тисячі задоволених клієнтів та понад 20 років на ринку – чудовий показник надійності та успіху нашого бренду.

Інструменти та аксесуари для перукарень, салонів краси від SPL

Головні клієнти бренду SPL – це працівники індустрії краси. Адже ми надаємо лише професійні інструменти та аксесуари, без яких неможливе функціонування жодного салону краси. Але це зовсім не означає, що наші перукарські та манікюрні аксесуари не можна купити для побутового використання. Якщо ви маєте достатньо умінь та навичок, щоб робити вдома доглядові процедури, як у салоні, то наш професійний інструмент буде, як ніколи, до речі!

Сьогодні б'юті-індустрія знаходиться на піку свого розвитку та надає клієнтам безліч різних послуг. Відповідно для цього потрібна велика кількість інструментів та аксесуарів. З ними майстри зможуть творити справжні чудеса та вдосконалюватись, як професіонали своєї справи. Асортимент нашого інтернет-магазину дуже широкий. 

 • Товари для перукарів та барберів;

 • Товари для майстрів манікюру;

 • Товари для майстрів педикюру;

 • Товари для візажистів;

 • Товари для колористів;

 • Товари по догляду за тілом та волоссям;

 • Товари для салонів краси.

Всі наші аксесуари проходять ретельну перевірку. Ми займаємося професійним заточуванням інструментів. Один з наших фокусів – це якісна металообробка, заточування всіх інструментів виконується майстром вручну. Основним інструментом для заточування є коло з діамантовим напиленням. Заточення з обох боків забезпечує якість та безпеку. З такими якісними пристосуваннями кожен майстер зможе виконувати свою роботу на високому рівні та отримувати від цього велике задоволення.

Якщо ви досі не використовуєте будь-які з цих інструментів та аксесуарів, то саме час поповнити свій арсенал новими покупками. Адже чим ширший спектр послуг, які надає салон краси, тим краща його репутація та більший заробіток. Тож якщо ви прагнете зробити свій бізнес успішним, компанія SPL готова супроводжувати вас на цьому шляху!

Контакти

 • м. Чернівці, Проспект Незалежності 82
 • Наш e-mail: shop.splgermany@gmail.com
 • Телефон: 38 (050) 806-81-65

Робочий час:

 • ПН-ПТ З 09:00 ДО 19:00.
 • СБ-НД З 10:00 ДО 15:00.

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПЕРШИМИ
ПРО РОЗПРОДАЖІ І НОВИНКИ!
© SPL - виробник професійних інструментів для салонів краси 2009-2024