Обличчя
Нігті
Аксесуари та техніка
Волосся
Тіло і ванна
Новинки
Відгуки наших покупців
Акції

Все для перукарів, візажистів та інших майстрів індустрії краси від SPL – найкраще для найкращих

Сфера індустрії краси постійно розвивається. Майстри постійно вдосконалюють свої вміння, у салонах краси з'являються нові послуги. У цій справі, якщо ти хочеш бути успішним, то маєш слідувати всім віянням цієї сфери. Ті аксесуари та інструменти, які використовувалися багато років тому, перестають бути актуальними. На їх місце приходять абсолютно нові приладдя, виготовлені з використанням сучасних технологій та якісних, довговічних матеріалів. З ними результат роботи перукаря, візажиста чи будь-якого іншого майстра може стати справді приголомшливим. А сам процес роботи набагато простішим і приємнішим.

Для всіх майстрів, які хочуть стати найкращими у своїй справі, бренд SPL вже понад 20 років виготовляє інструменти для манікюру та педикюру, стрижок та багато інших товарів для майстрів індустрії краси. Вибираючи аксесуари та інструменти від перевіреного виробника, ви будете впевнені в якості виконання вашої роботи. А також зможете вдосконалюватися в улюбленій справі та стати кращим із найкращих. З брендом SPL – це справді можливо!

Професійні інструменти для перукарів, працівників салонів краси та барбершопів 

Індустрія краси – це широке поле діяльності. Тут завжди є чому вчитися і куди зростати. Постійно з'являються нові інструменти та аксесуари і те, що кілька років тому було доступно лише майстрам світового класу, сьогодні є в арсеналі кожного фахівця.

Бренд SPL вже понад 20 років перебуває на цьому ринку. Ми постійно стежимо за всіма новинками у даній сфері та намагаємося зробити так, щоб кожен майстер міг дозволити собі всі найкращі інструменти для своєї роботи. Асортимент товарів у нашому каталозі налічує понад 1000 товарів, у тому числі товари для перукарів та барберів, товари для майстрів манікюру та педикюру, для візажистів, колористів, товари для догляду за тілом та волоссям та для салонів краси. У нас ви знайдете:

  • Товари для професійного використання – ті, що використовуються майстрами з досвідом та вміннями.

  • Товари для побутового використання – ті, якими можуть користуватися всі люди.

Хто сказав, що професійні інструменти доступні лише для працівників салонів краси? Бренд SPL робить все, щоб ви могли використовувати найкращі інструменти для педикюру та манікюру для домашніх доглядових процедур.

Чому варто купити інструменти для салону краси від SPL?

Сьогодні є велика кількість виробників аксесуарів та інструментів для працівників індустрії краси. У новачків у цій сфері часто виникають проблеми з їх вибором. Ось кілька причин, чому вже понад 20 років майстри по всій Україні обирають бренд SPL.

  1. Виробництво – власне сучасне виробництво перукарських та манікюрних інструментів.

  2. Широкий асортимент – велика кількість товарів, щоб задовольнити потреби різних клієнтів.

  3. Контроль якості – система перевірки товарів на якість та міцність.

  4. Цех ручного заточування – відділ, що займається ручним заточуванням манікюрного та перукарського професійного інструменту.

  5. Сервісний центр – офіційний сервісний центр ремонту перукарського обладнання.

  6. Понад 20 років на ринку – понад 120 тисяч позитивних відгуків наших клієнтів.

Якщо ви хочете досягати висот у своїй справі, стати майстром, на якого рівнятимуться інші – вибирайте бренд SPL. Будемо вдосконалюватися і рости разом!

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПЕРШИМИ
ПРО РОЗПРОДАЖІ І НОВИНКИ!
© SPL - виробник професійних інструментів для салонів краси 2009-2024