Повернення та обмін

Заміна та повернення товару належної якості

Гарантовано ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» та здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу товару. Заміна та повернення можливі у випадку, якщо товар не був у вжитку, не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, товар повністю укомплектований, не порушена цілісність упаковки, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт та умови купівлі вказаного товару.

Не підлягають заміні/поверненню товари зі списку товарів належної якості, які не підлягають обміну (поверненню), затвердженому КМУ, згідно зі ст. 9 З У «Про захист прав споживачів». Транспортування товару/заміни товару проводиться за рахунок Покупця. Якщо при розгляді вимоги Покупця про заміну/повернення товару буде встановлено, що товар був в експлуатації, має дефекти (тріщини, подряпини, сколи, механічні пошкодження, за винятком прихованих виробничих дефектів), знаходиться в неповній комплектації або не в заводській упаковці, то обмін / Повернення не буде. При поверненні не допускається нанесення на упаковку написів, адрес, клейких матеріалів та ін.

Заміна та повернення товару неналежної якості

Гарантовано ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» та здійснюється у разі виявлення суттєвих недоліків товару або прихованих виробничих дефектів, виявлених у процесі експлуатації протягом 14 днів з моменту покупки.

Можлива заміна товару або його комплектуючих на аналогічні за властивостями та вартістю за умови попереднього узгодження з Покупцем не є суттєвим недоліком, несправністю або нефункціональністю товару. У разі виникнення проблем із товаром переконайтеся, що ви повністю ознайомилися з інформацією про цей товар, доступною на сайті компанії.

Для обміну товару неналежної якості необхідно:

1. Звернутися до інтернет-магазину spl-group.com.ua будь-яким зручним для вас способом:

  • email: shop.splgermany@gmail.com
  • Tel: +38 (050) 806-81-65

2. Описати суть претензії, а також повідомити менеджеру номер Вашого замовлення або прізвище, на яке було зроблено замовлення.

3. Надіслати фото товару із дефектом.

4. Заповнити акт експертизи. У разі повернення манікюрного інструменту - всі подальші дії щодо заміни/повернення товару здійснюються виключно на підставі висновку експертизи.

Час проведення експертизи триває від 14 робочих днів. За підсумками її проведення, з Вами зв'язується менеджер та повідомляє про результати експертизи. У разі повернення іншого асортименту товарів - всі подальші дії щодо заміни/повернення здійснюється за погодженням з менеджером інтернет-магазину.

УВАГА! Якщо в результаті експертизи манікюрного інструменту встановлено, що його недоліки виникли внаслідок виробничого шлюбу, то Продавець здійснює заміну товару.

Якщо в результаті експертизи товару встановлено, що його недоліки виникли внаслідок обставин, за які Продавець (виробник) не відповідає - заміна товару не проводиться. Доставку товару до Продавця та назад здійснює Покупець.

Якщо під час експертизи встановлено, що його недоліки виникли з вини Продавця – Продавець зобов'язаний відшкодувати вартість доставки товару.

Умови відшкодування вартості товару

Повернення сплачених Покупцем коштів, здійснюватися у спосіб, узгодженим сторонами, терміном від 3 до 7 банківських днів.

Товари, які не належать обміну та поверненню

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну чи поверненню. До таких товарів, у тому числі, належать:

• продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни;

• парфумерно-косметичні вироби;

• апарати для гоління;

• гребінці, гребінці та щітки масажні;

• рукавички, тканини, білизна, панчішно-шкарпеткові вироби;

• товари в аерозольній упаковці; вироби з натурального та штучного волосся (перуки);

• інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилки тощо).

УВАГА! Обмін та повернення товарів з даного списку продавцем не провадиться.

Допуск робочих частин інструменту SPL

Компанія "SPL" безперервно розвивається в галузі вдосконалення технології виробництва та підвищення якості продукції, щоб відповідати всім параметрам якості, які очікують від професійного інструменту.

При виробництві інструменту є етапи ручної роботи, зокрема - ручне заточення робочих частин. Саме це дозволяє інструменту відповідати високим вимогам Майстерів – професіоналів.

Але при ручному заточенні неможливо зробити інструмент ідеально схожий один на одного. У зв'язку з цим фактом на довжину робочої частини існують технологічні допуски:

Категорія 

Допуск розміру робочої частини

Кусачки до 4 мм
+/- 0,8 мм
Кусачки 5 мм і більше
 +/- 1 мм
Ножиці
+/- 2 мм
Пінцети для брів
+/- 1 мм
Пінцети для

 +/- 0,5 мм

Фахівці компанії не зупиняються на досягнутому та постійно працюють над тим, щоб ще більше зменшити ці допуски. Ми щиро цінуємо те, що Ви обрали саме наш інструмент та впевнені, що він стане надійним помічником у Вашій творчості.
ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПЕРШИМИ
ПРО РОЗПРОДАЖІ І НОВИНКИ!
© SPL - виробник професійних інструментів для салонів краси 2009-2024